Produkty

Skutery o napędzie elektrycznym oferujemy od 2011 roku. Mamy więc więc długo zdobywane doświadczenie w ich sprzedaży oraz serwisowaniu. O tych skuterach wiemy bardzo dużo. Na początku sprowadziliśmy skutery o mocy silnika 2000 W w dwóch wersjach, różniących się od siebie akumulatorami i związanym z tym maksymalnym zasięgiem. Dzięki nabytym... [ więcej ]O skuterach

Wykorzystując nabyte przez wiele lat doświadczenia oraz opinie naszych klientów staramy się stale udoskonalać naszą ofertę. To pozwala lepiej wykorzystać zalety elektroskuterów tj. niskie koszty użytkowania, prostota obsługi, niski poziom hałasu, brak spalin. Konstrukcja skuterów elektrycznych jest bardzo prosta. Wiele z nich konstruowanych jest na bazie istniejących modeli skuterów spalinowych.... [ więcej ]

Regulamin

1. Sklep internetowy będący pod adresem http://www.sklep.scarletoak.eu/ jest własnością spółki Scarlet Oak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Łagodna 13, 05-077 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, numer KRS 0000378460.
2. W sklepie internetowym istnieje możliwość dokonywania zakupów poprzez internet.
3. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie zostały podane jako ceny netto i brutto, co zostało zaznaczone na stronach sklepu.
4. Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym odbywa się zgodnie z następującą procedurą:
4.1. Warunkiem koniecznym dokonania zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, dostępnego na stronie sklepu internetowego. Rozpatrywane są tylko prawidłowo wypełnione formularze.
4.2. Po prawidłowym złożeniu zamówienia, niezwłocznie zostaje wysłane do składającego zamówienie potwierdzenie zawartej transakcji. Jednocześnie sklep rezerwuje zamówiony produkt dla składającego zamówienie w okresie ustalonym do dokonania płatności.
4.3. Na życzenie kupującego, w ciągu 3 dni roboczych zostaje wysłana do składającego zamówienie faktura Pro Forma.
4.4. Składający zamówienie ma prawo wyboru formy płatności, zgodnie z formularzem zamówienia:
- w przypadku wyboru formy płatności całej kwoty przelewem bankowym, płatność następuje przelewem na numer rachunku bankowego Scarlet Oak sp. z o.o., w terminie i kwocie, określonej zgodnie z oddzielną korespondencją mailową lub fakturą Pro Forma
4.5. Składający zamówienie ma prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia:
- w przypadku wyboru wysyłki zamówionego towaru na adres składającego zamówienie wraz z dokumentacją, taka wysyłka następuje w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania płatności lub zawarcia umowy ratalnej. Koszty wysyłki oraz koszty przesyłek kurierskich dokumentów ponosi składający zamówienie. W szczególnych przypadkach termin realizacji może wydłużyć się, o czym składający zamówienie zostanie poinformowany drogą mailową;
- składający zamówienie może na własne życzenie dokonać odbioru towaru osobiście.
5. Sklep dopuszcza możliwość składania zamówień przy użyciu formularza kontaktowego na towary, wersje i wyposażenie czasowo niedostępne w magazynie. Terminy i warunki dostawy w takich przypadkach są ustalane indywidualnie.
6. Oferta produktów w sklepie internetowym na stronie http://www.sklep.scarletoak.eu/ nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, lecz należy ją traktować jako zaproszenie do składania zamówień i jest ważna na terenie Polski.
7. Prowadzący sklep internetowy – Scarlet Oak Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizowanego zamówienia, w przypadkach uniemożliwiających jego realizację. Składający zamówienie będzie bezzwłocznie powiadamiany o zaistniałej sytuacji drogą mailową.
8. Dostarczony towar należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie uszkodzenia lub niezgodności zawartości z zamówieniem, należy sporządzić protokół. W innych sytuacjach reklamacje nie będą uwzględniane.
9. Podawane przez składających zamówienie dane są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia i nie są gromadzone przez firmę prowadzącego sklep internetowy Scarlet Oak Sp. z o.o.
10. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym Dane techniczne zawarte na stronie sklepu internetowego mają wyłącznie informacyjny charakter, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a ich zdjęcia mogą się różnić od produktów dostępnych w sprzedaży.
11. Mimo dołożenia wszelkich starań prowadzący sklep internetowy – Scarlet Oak Sp. z o.o. nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy przed podjęciem decyzji kontaktować się ze sklepem.
12. Prowadzący sklep internetowy Scarlet Oak Sp. z o.o. dołoży starań by oferta znajdująca się na stronie sklepu internetowego była jednoznaczna ze stanem magazynowym, co nie wyklucza szczególnych przypadków, gdy oferta może się różnić od stanu magazynowego.
13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
Uwagi:
Stawki kosztów dostaw skuterów: zależnie od odległości od magazynu w Warszawie lub Paradyżu (koło Opoczna) od 200 do 350 złotych za jeden skuter
Stawki kosztów przesyłek kurierskich dokumentów wynoszą: 30 złotych za przesyłkę (cena może różnić się zależnie od wagi i rozmiarów przesyłki)
Strona główna  |  Firma  |  O skuterach  |  Produkty  |  Galeria  |  Regulamin  |  Częste pytania  |  Kontakt | Światłowody
Copyright © 2011 - 2022 Scarlet OAK Sp. z o.o. - sklep skutery elektryczne    Design tworzenie www