Kategorie

Akumulatory [1]
Części do skuterów [4]
Promocje [1]
Skutery elektryczne [2]
Światłowody [4]



Produkty

Skutery o napędzie elektrycznym oferujemy od 2011 roku. Mamy więc więc długo zdobywane doświadczenie w ich sprzedaży oraz serwisowaniu. O tych skuterach wiemy bardzo dużo. Na początku sprowadziliśmy skutery o mocy silnika 2000 W w dwóch wersjach, różniących się od siebie akumulatorami i związanym z tym maksymalnym zasięgiem. Dzięki nabytym... [ więcej ]



O skuterach

Wykorzystując nabyte przez wiele lat doświadczenia oraz opinie naszych klientów staramy się stale udoskonalać naszą ofertę. To pozwala lepiej wykorzystać zalety elektroskuterów tj. niskie koszty użytkowania, prostota obsługi, niski poziom hałasu, brak spalin. Konstrukcja skuterów elektrycznych jest bardzo prosta. Wiele z nich konstruowanych jest na bazie istniejących modeli skuterów spalinowych.... [ więcej ]

Patchcordy


Asortyment

Patchcord SCA-SC G657A1 1M cena: 6.73 (netto) 8.28 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SC G657A1 2M cena: 6.99 (netto) 8.60 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SC G657A1 5M cena: 8.03 (netto) 9.88 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SC G657B3 2M cena: 7.88 (netto) 9.69 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SC G657B3 5M cena: 8.86 (netto) 10.90 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SCA G657A1 1M cena: 7.88 (netto) 9.69 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SCA G657A1 5M cena: 8.53 (netto) 10.49 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SCA G657B3 2M cena: 8.04 (netto) 9.89 (brutto) zł/szt - szt.

Patchcord SCA-SCA G657B3 5M cena: 8.36 (netto) 10.28 (brutto) zł/szt - szt.





Opis

Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 9/125) simplex z złączem SC/APC-SC/APC. Wykonany na włóknie G.657A. Patchcord wykonany w kablu osłonowym 3mm lub 2mm Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami w standardzie Telcordia GR-326-CORE. Patchcord SC/APC-SC/APC jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę.



Strona główna  |  Firma  |  O skuterach  |  Produkty  |  Galeria  |  Regulamin  |  Częste pytania  |  Kontakt | Światłowody
Copyright © 2011 - 2022 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Światłowody    Design tworzenie www