Kategorie

Akumulatory [1]
Części do skuterów [4]
Promocje [1]
Skutery elektryczne [2]
Światłowody [4]Produkty

Skutery o napędzie elektrycznym oferujemy od 2011 roku. Mamy więc więc długo zdobywane doświadczenie w ich sprzedaży oraz serwisowaniu. O tych skuterach wiemy bardzo dużo. Na początku sprowadziliśmy skutery o mocy silnika 2000 W w dwóch wersjach, różniących się od siebie akumulatorami i związanym z tym maksymalnym zasięgiem. Dzięki nabytym... [ więcej ]O skuterach

Wykorzystując nabyte przez wiele lat doświadczenia oraz opinie naszych klientów staramy się stale udoskonalać naszą ofertę. To pozwala lepiej wykorzystać zalety elektroskuterów tj. niskie koszty użytkowania, prostota obsługi, niski poziom hałasu, brak spalin. Konstrukcja skuterów elektrycznych jest bardzo prosta. Wiele z nich konstruowanych jest na bazie istniejących modeli skuterów spalinowych.... [ więcej ]

Światłowody

SplitterySplittery

Opis:
Splitter PLC (Planar Wave Circuit) służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna, w odróżnieniu od FBT, pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.
Możesz sprawdzić parametry techniczne klikając tutaj.


AdapteryAdaptery

Opis:
Adapter SC/APC simplex jest komponentem budowy sieci światłowodowej wykonany z dużą precyzją i dbałością o jakość. Adapter znajduje zastosowanie w połączeniach, pigtaili, patchcordów oraz jako element przełącznic światłowodowych.


PatchcordyPatchcordy

Opis:
Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 9/125) simplex z złączem SC/APC-SC/APC. Wykonany na włóknie G.657A. Patchcord wykonany w kablu osłonowym 3mm lub 2mm Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami w standardzie Telcordia GR-326-CORE. Patchcord SC/APC-SC/APC jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę.
Możesz sprawdzić parametry techniczne klikając tutaj.


PigtailePigtaile

Opis:
Pigtail z złączem SC/APC wyposażony jest w włókno światłowodowe jednomodowe G.657A, które jest dedykowane dla technologii FTTx.
Włókno to cechuje się zmniejszonym promieniem gięcia bez wzrostu tłumienności. Średnica graniczna to fi=10mm. Jest to bardzo ważna cech podczas budowy sieci FTTx, ze względu na dużą liczbę zmian kierunku prowadzenia linii optycznej oraz małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych.
Pigtail znajduje głownie zastosowania przy zakończeniach kabli klienckich w gniazdkach u klienta oraz końcowych elementach rozdzielczych.
Możesz sprawdzić parametry techniczne klikając tutaj.
Strona główna  |  Firma  |  O skuterach  |  Produkty  |  Galeria  |  Regulamin  |  Częste pytania  |  Kontakt | Światłowody
Copyright © 2011 - 2024 Scarlet OAK Sp. z o.o. - skuter elektryczny    Design tworzenie www