Kategorie

Akumulatory [1]
Części do skuterów [4]
Promocje [1]
Skutery elektryczne [2]
Światłowody [4]O skuterach

Wykorzystując nabyte przez wiele lat doświadczenia oraz opinie naszych klientów staramy się stale udoskonalać naszą ofertę. To pozwala lepiej wykorzystać zalety elektroskuterów tj. niskie koszty użytkowania, prostota obsługi, niski poziom hałasu, brak spalin. Konstrukcja skuterów elektrycznych jest bardzo prosta. Wiele z nich konstruowanych jest na bazie istniejących modeli skuterów spalinowych.... [ więcej ]

Produkty

Skutery o napędzie elektrycznym oferujemy od 2011 roku. Mamy więc więc długo zdobywane doświadczenie w ich sprzedaży oraz serwisowaniu. O tych skuterach wiemy bardzo dużo.

Na początku sprowadziliśmy skutery o mocy silnika 2000 W w dwóch wersjach, różniących się od siebie akumulatorami i związanym z tym maksymalnym zasięgiem. Dzięki nabytym doświadczeniom i na podstawie opinii klientów od 2015 roku wprowadziliśmy do naszej oferty nowy model skuterów elektrycznych - Slane Spox A30. Mają one znacznie poprawione parametry: moc i maksymalny zasięg jak również lepszy komfort prowadzenia. Dodać należy, że oba modele wyróżniają się nowoczesną stylistyką.

Oferowane przez nas skutery zostały wyprodukowane w Chinach. Ich producenci eksportują do Unii Europejskiej, znają więc oczekiwania użytkowników europejskich. Mają oni również doświadczenie w produkcji na rynek lokalny. Wystarczy wspomnieć, że w wielu miastach chińskich udział skuterów elektrycznych można ocenić na 40-50%. Niezależnie od tego w trosce o jakość, przed wysyłką każdego skuter jest on dokładnie sprawdzany przez nas.

Sprzedawane w naszym sklepie skutery elektryczne (elektroskutery, ekoskutery, motorowery elektryczne) są dostępne w różnych wersjach w innych krajach Unii Europejskiej, w tym w Niemczech i Francji. Występują one pod różnymi nazwami handlowymi: E-SCOOTER GMBH; MAZAKI GREEN; NORDIC; APACHI; YAMAKOYO; HANGLONG; ELECTRIC’ CITY; HYMK oraz skutery SLANE. W Polsce sprzedajemy je pod własną marką: SPOX.

Podstawowymi parametrami technicznymi, wyróżniającymi poszczególne modele są:
- moc silnika. Skutery elektryczne w naszym sklepie mają moc 2000 W oraz 3000 W
- rodzaj i pojemność baterii. Skutery elektryczne są wyposażone w baterie kwasowo-ołowiowe oraz silikonowe o pojemności 20, 30 i 40 Ah. Przy prawidłowej eksploatacji baterie kwasowo – ołowiowe powinny utrzymywać sprawność przez 350 - 400 cykli a baterie silikonowe przez około 600 cykli ładowania.

Skróty oraz nazwy sprzedawanych w naszym sklepie modeli oznaczają:
- słowo "SLANE" jest nazwą handlową producenta dla skuterów oferowanych od 2015 roku
- słowo „Yamakoyo” jest nazwą handlową nadaną przez producenta skuterów sprowadzanych od 2011 roku
- „YM2000DT-02” jest symbolem modelu, oferowanego od 2011 roku, nadanym przez producenta i formalnie zgłoszonym w homologacji UE
- „SPOX” to marka w Polsce
- „A” i „S” rodzaj baterii (odpowiednio kwasowo-ołowiowa (lead-acid) oraz silikonowa (silicon)
- liczby „20”, "30" i „40” to pojemność baterii w amperogodzinach.
Strona główna  |  Firma  |  O skuterach  |  Produkty  |  Galeria  |  Regulamin  |  Częste pytania  |  Kontakt | Światłowody
Copyright © 2011 - 2024 Scarlet OAK Sp. z o.o. - skutery elektryczne sprzedaż    Design tworzenie www